27 maja w Przedszkolu w Dubidzach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki wcieliły się w postacie bajkowe i przekazały Rodzicom swoje bajeczne życzenia. Wierszami i piosenkami dzieci wyraziły miłość i szacunek swoim Rodzicom. Na koniec występu zaprosiły Rodziców do wspólnego walczyka. A po tańcu składałÿ życzenia i wręczyły wykonane przez siebie prezenty. Życzenia złożyła również Pani Dyrektor Lidia Taranek i Pani Wicedyrektor Iwona Wawrowicz. Była też sesja zdjęciowa w naszym Kąciku Fotograficznym. Wspólny, słodki poczęstunek pozwolił na dzielenie się wrażeniami po czasie pełnym wrażeń. Składam serdeczne podziękowania Rodzicom za przygotowanie ślicznych strojów dla dzieci, a także Kącika Fotograficznego.
