Dnia 29 maja 2026 r. w hali sportowej w Nowej Brzeźnicy odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Ojca, którą wraz z uczniami przygotowali nauczyciele: Iwona Kwaśniak, Justyna Buczyńska, Aleksandra Pierzgała, Ewa Misztela, Bożena Molska, Stanisława Walaszczyk, Jadwiga Taranek, Szymon Sowiński, Łukasz Trzepizur, Marcin Kmieć i Przemysław Psztyr. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji filmowej z tego wydarzenia.
Zdjęcia i filmy: Marcin Kmieć, Monika Sułkowska
