W dniach 11-13 maja 2026 r. uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminu ósmoklasisty, który obejmował wiedzę i umiejętnośći z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego. Trzymamy kciuki za naszych uczniów, aby uzyskali jak najlepsze wyniki oraz prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia.






