29 kwietnia 2026r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski „Przyroda w poezji”. Wzięło w nim udział 14 uczniów z klas 4 – 8.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Edyta Grochulska, kl. 8a
II miejsce – Lena Kęsoń, kl. 8b
III miejsce (ex aequo) – Magdalena Matyja, kl. 4a, Bartosz Taranek, kl. 6b, Jakub Kopera, kl. 7a.
Ponadto wyróżnienie w Konkursie otrzymał Jakub Tałaj z kl. 8b.
Dziękujemy uczniom za przygotowanie pięknych recytacji, gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim radosnych chwil z poezją na co dzień.