Szkoła Filialna w Dworszowicach Kościelnych po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską akcję „Góra Grosza”. Celem zbiórki monet była pomoc dzieciom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i pracowników szkoły udało się zabrać 173,60 zł. Akcja była okazją do wsparcia potrzebujących oraz ważną lekcją współpracy i wrażliwości społecznej. Zebrana kwota została przekazana, za pośrednictwem Poczty Polskiej, na konto organizatora – Towarzystwa Nasz Dom.
