W marcu 2026 r. w naszym oddziale przedszkolnym odbył się konkurs plastyczny – „Palma wielkanocna”. Każda z wykonanych palm była wyjątkowa, wykonana z ogromną starannością, wykorzystane zostały różne techniki plastyczne. Można je było podziwiać na wystawie w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały nagrody.

Dziękujemy rodzicom oraz dzieciom za uczestnictwo w konkursie.

B. Słomczyńska, A. Błaszczyk